Forum Sky-Miner
Rezygnacja - Wersja do druku

+- Forum Sky-Miner (http://www.forumnw.webd.pl)
+-- Dział: Ogłoszenia (http://www.forumnw.webd.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://www.forumnw.webd.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Rezygnacja (/showthread.php?tid=29)Rezygnacja - Mrufkojadzisko - 07-12-2018

Cześć,
niedawno minęło półtora roku od dnia, w którym pierwszy raz wszedłem na serwer Sky-Miner. Niespełna miesiąc później wziąłem udział w rekrutacji na JrModa, którą wraz z Chomiczys przeszedłem pomyślnie. W sumie ponad 17 miesięcy pełniłem obowiązki moderacyjno-administracyjne. Wraz z dniem dzisiejszym kończę swoją przygodę na Sky-Miner. Przez cały ten czas spędzałem w grze tyle czasu, ile było to możliwe, by móc pomagać graczom, pilnować porządku na czacie i sprawiać, że innym gra się przyjemnie. Niestety natłok obowiązków związanych z pracą, studiami i życiem prywatnym nie pozwala mi już poświęcić tyle czasu, ile bym chciał, dlatego uważam, że decyzja o odejściu jest jedyną słuszną, jaką mogę podjąć. 
Na serwerze miałem okazję poznać wiele wspaniałych osób (nie podejmę się wymieniania ich, bo jeszcze o kimś zapomnę i będzie przypał Big Grin), spędziłem mnóstwo czasu budując, handlując, a czasami po prostu pisząc z graczami. Mam szczerą nadzieję, że serwer obudzi się z zimowej drzemki, wróci do dawnej świetności i będzie prosperował.
Co jakiś czas będę wpadał na serwer, by zobaczyć co u Was, jednocześnie pozostają adminem oraz właścicielem serwera Discord, na którym będzie można mnie złapać. 
Dzięki za wszystko,
Mrufkojadzisko.